De advertentie Sopcontainer 6m3 kiepcontainer te koop bij opbod is verkocht en levert geen zoekresultaten op.
Soortgelijke advertenties
Verkocht
1/11
Type:
kiepcontainer
Standplaats:
Zweden Karlstad
Datum van invoering:
24 apr 2024
Voorraad ID-nummer dealer:
1912713
Veiling:
1
Einddatum:
2024-04-29 13:23
Conditie
Conditie:
gebruikt
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rosthål, slitage och bucklor enligt bilder
Lockets gångjärn gått avReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas